| Print side |

Forside | Idrætten | Børn | Elite | Klubber | Aktiviteter | Resultater | Kontakt | Udgivelser | Film
 

RaceRunning Organisation

Koordineringsudvalg
FormandMansoor Siddiqimsi@parasport.dk40 84 24 57
MedlemSusanne Ladefogedsusprivat@live.dk31 33 32 58
MedlemPeter Kromannpk@benefit-odense.dk65 91 54 87
Breddeudvalg
FormandSusanne Ladefogedsusprivat@live.dk31 33 32 58
MedlemAnette Overgaard Christensenanetteocprivat@hotmail.com40 83 17 41
MedlemNinna Theil Hansenninnath@webspeed.dk25 77 78 55
Eliteudvalg
CheflandstrænerMansoor Siddiqimsi@parasport.dk40 84 24 57
Kort/Langdistance landstrænerLeif Nielsenleni@oncable.dk29 80 60 24
Fysisk landstrænerSusanne Ladefogedsusprivat@live.dk31 33 32 58
FysioterapeutPeter Kromannpk@benefit-odense.dk65 91 54 87
Forskningsudvalg
FormandPeter Kromannpk@benefit-odense.dk65 91 54 87
International-udvalg
MedlemMansoor Siddiqimsi@parasport.dk40 84 24 57
Camp komiteen
FormandMansoor Siddiqimsi@parasport.dk40 84 24 57
ØkonomiansvarligMarlene Britt Jørgensenberggren@tdcadsl.dk30 53 03 30
MedlemSusanne Ladefogedsusprivat@live.dk31 33 32 58
MedlemPernille Rønde Østergaardpernille.roende@gmail.com20 75 86 59
MedlemHelle Ladefogedhelle.11@hotmail.com53 69 62 63
MedlemKurt Bagge-Hansenskbagge@hotmail.com20 76 51 64


Kontakt

RaceRunning organisationen består af nedstående udvalg.

 

Ønskes der en generel information, kan følgende 2 personer kontaktes:

 

Genveje

Camp & Cup 2018

Box - RR Motionsløb 2017

Støtteforeningen for RaceRunning Danmark

RaceRunning Facebook International

CPISRA

RaceRunning in English

Sponsorer

Via Biler Logo

RaceRunning Danmark - msi@dhif.dk -Betty Nansens Allé 57, 2. tv., 2000 Frederiksberg - 4084 2457
  |  Har du nyheder til hjemmesiden, skriv til webmasteren - racerunningweb@gmail.com  |  
Page in english